Zoofinka

Blog założony po to żeby mieć gdzie składować stylizacje :))

poniedziałek, 11 listopada 2013

Na konkurs raz jeszcze


Autor: Zoofinka o 00:06 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

niedziela, 10 listopada 2013

Makijaż jeszcze z halloween


Autor: Zoofinka o 04:53 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

Na cieplejsze dni jesienne...


Autor: Zoofinka o 04:52 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

Na konkurs :)






Autor: Zoofinka o 04:52 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

niedziela, 27 października 2013

Czemu niebieski? Bo tak...


Autor: Zoofinka o 15:12 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

Mi się podoba...


Autor: Zoofinka o 05:15 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

Taka tam sukieneczka :)


Autor: Zoofinka o 05:14 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Nowsze posty Starsze posty Strona główna
Subskrybuj: Posty (Atom)

Archiwum bloga

  • ▼  2015 (2)
    • ▼  lipca (2)
      • Wakacyjnie? Elegancko?
      • Festiwalowo przed festiwalem
  • ►  2014 (1)
    • ►  czerwca (1)
  • ►  2013 (26)
    • ►  grudnia (1)
    • ►  listopada (5)
    • ►  października (3)
    • ►  września (17)
Motyw Prosty. Obsługiwane przez usługę Blogger.