Zoofinka
Blog założony po to żeby mieć gdzie składować stylizacje :))
niedziela, 27 października 2013
Czemu niebieski? Bo tak...
Mi się podoba...
Taka tam sukieneczka :)
poniedziałek, 30 września 2013
Czerwono
Jesiennie :)
środa, 25 września 2013
I raz jeszcze ta sama kurtka
Czemu nie ma więcej ładnych i praktycznych skór?
Nowsze posty
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)