Zoofinka

Blog założony po to żeby mieć gdzie składować stylizacje :))

niedziela, 27 października 2013

Czemu niebieski? Bo tak...


Autor: Zoofinka o 15:12 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

Mi się podoba...


Autor: Zoofinka o 05:15 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

Taka tam sukieneczka :)


Autor: Zoofinka o 05:14 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

poniedziałek, 30 września 2013

Czerwono


Autor: Zoofinka o 15:48 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

Jesiennie :)




Autor: Zoofinka o 15:48 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

środa, 25 września 2013

I raz jeszcze ta sama kurtka


Autor: Zoofinka o 11:07 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

Czemu nie ma więcej ładnych i praktycznych skór?


Autor: Zoofinka o 11:06 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Nowsze posty Starsze posty Strona główna
Subskrybuj: Posty (Atom)

Archiwum bloga

  • ▼  2015 (2)
    • ▼  lipca (2)
      • Wakacyjnie? Elegancko?
      • Festiwalowo przed festiwalem
  • ►  2014 (1)
    • ►  czerwca (1)
  • ►  2013 (26)
    • ►  grudnia (1)
    • ►  listopada (5)
    • ►  października (3)
    • ►  września (17)
Motyw Prosty. Obsługiwane przez usługę Blogger.