Zoofinka
Blog założony po to żeby mieć gdzie składować stylizacje :))
środa, 11 grudnia 2013
Fryzurka :3
poniedziałek, 11 listopada 2013
Patriotyczne kolorki :D
Na konkurs raz jeszcze
niedziela, 10 listopada 2013
Makijaż jeszcze z halloween
Na cieplejsze dni jesienne...
Na konkurs :)
niedziela, 27 października 2013
Czemu niebieski? Bo tak...
Nowsze posty
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)